faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavā darbu sāks pašapkalpošanās automazgātava19.02.2019

23. februārī no plkst. 11:00 Kandavā Abavas ielā 31 veikala “Vejmars” teritorijā testa režīmā sāks darboties pašapkalpošanās automazgātava.

printēt

Piedalies konkursā- izveido Lieldienu Zaķu figūru!

15.04.2019 - 30.04.2019

Gatavojoties Lieldienām un veicinot tūrisma attīstību Kandavas pilsētā un novadā, Kandavas novada Kultūras un Sporta pārvalde sadarbībā ar Kandavas novada domi, izsludina konkursu “Lieldienu zaķu figūras”, kurā ikviens iedzīvotājs un uzņēmums tiek aicināts izgatavot savu Lieldienu zaķi.

Zaķa figūru drīkst veidot no jebkāda materiāla, kuru neietekmē ārējie laika apstākļi (piemēram, lietus, vējš, sniegs, utt.), jo tā tiks izvietota brīvā dabā Kandavas pilsētas teritorijā. Jāņem vērā, ka zaķa figūra jāveido vismaz 1.50 m augsta (platums netiek ierobežots) un figūrā jābūt iestrādātai konstrukcijai nostiprināšanai uz zemes vai uz cita objekta.

Labāko darbu autorus apbalvos 21.aprīlī Kandavas Promenādē Lieldienu svētku pasākumā. Galvenā balva – EUR 100.00.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, BJSS1 pret BJSS2

19.02.2019 17:00 kur : Kandavas sporta halle

Šodien, 19.februārī, Kandavas sporta hallē par uzvaru Kandavas novada čempionātā basketbolā cīnīsies abas BJSS komandas.

Nāc un atbalsti savu komandu!

Kandavas novada "Sporta laureāts 2018" apbalvošana18.02.2019

2019. gada 15.februārī plkst. 20:00 Kandavas kultūras namā notika konkursa “Kandavas novada Sporta laureāts 2018” apbalvošanas ceremonija.

Balvas saņēma:

"Mūža ieguldījums" - Broņislavs Hadaņonoks

"Gada jaunais sportists" - Agnese Besikirska

"Entuziasts sportā" - Ēriks Bambis

printēt Lasīt visu ziņu galerija (81)

Šogad Lielā Talka notiks 27.aprīlī18.02.2019

Šogad Lielā Talka notiks 27.aprīlī un tajā aicināsim cilvēkus ne tikai vākt atkritumus, bet arī tos vācot šķirot. Tas tiks darīts, lai veicinātu izpratni par plastmasas piesārņojumu, tās kaitīgo ietekmi uz vidi un izpratni par plastmasu kā videi bīstamu atkritumu, kas rada augsnes piesārņojumu un siltuma akumulāciju augsnē un ūdeņos. 

Iedzīvotāji tiks aicināti talkā šķirot, atdalot plastmasu no citiem atkritumiem. Tāpēc talku vietām tiks piešķirti zilas un baltas krāsas maisi. Zilie tiks paredzēti plastmasai, baltie – citiem atkritumiem. Centīsimies kopīgiem spēkiem skaidrot šo aktivitāti, un paralēli tas palīdzēs saprast, cik dabā ir plastmasas atkritumu un kā rast adekvātāko risinājumu, sadarbojoties ar pašvaldībām un citām institūcijām. Aicinām iedzīvotājus aktīvi iesaistīties interaktīvajā piesārņoto vietu reģistrēšanas kartē www.talkas.lv sadaļā “Kartes”, kas tiks atvērta līdz ar sniega nokušanu. Talkas vietu reģistrācija www.talkas.lv sāksies, kā ierasts, mēnesi pirms talkas, šogad – ar š.g. 27.martu.

printēt Lasīt visu ziņu

Skolēni piedalās radošajā konkursā un zīmē skolas dienasgrāmatas vāka dizainu18.02.2019

Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” jau ceturto gadu īsteno projektu “Dienasgrāmata”, kura ietvaros Latvijas skolām tiek izstrādātas individuāla satura un dizaina skolēnu dienasgrāmatas.

No Kandavas novada izglītības iestādēm savu dalību projektā ir apstiprinājusi Cēres pamatskola, Kandavas internātvidusskola, Kandavas novada Zantes pamatskola un Vānes pamatskola. Projekta ietvaros no skolas tiek lūgts īstenot dienasgrāmatas vāka dizaina izstrādes konkursu, iesaistot tajā skolas skolēnus. Projekta konkursa labākais dienasgrāmatas vāka dizains tiks izmatots 2019./2020.mācību gada skolēnu dienasgrāmatu izgatavošanā.

printēt Lasīt visu ziņu

Par barikāžu dalībnieka statusa apliecību izsniegšanu Kandavā11.02.2019

Informējam, ka 2019. gada 11.martā no plkst. 11.00 - 16.00 Kandavas novada domē, Kandavā Dārzu ielā 6, 1991.gada barikāžu dalībnieki varēs saņemt barikāžu dalībnieka Statusa apliecības. 

 Aicinām pieteikties līdz 8.martam, zvanot pa tālruni  63107362  vai 26391302.

 1991. gada barikāžu dalībnieka apliecība ir dokuments, kas apliecina barikāžu dalībnieka statusu. To var iegūt personas, kas ir reģistrējušās kā barikāžu dalībnieki un saņēmušas kādu no apbalvojuma veidiem – Piemiņas zīmi vai Pateicības rakstu. Apliecība paredzēta uzrādīšanai Latvijas Republikas valsts un pašvaldību iestādēs saskaņā ar likumu “Par 1991. gada barikāžu dalībnieku statusu”. Pašvaldība tiesīga savos saistošajos noteikumos šo apliecību ieguvušajiem barikāžu dalībniekiem piešķirt sociālās garantijas, dažādas atlaides un atvieglojumus.

Ierodoties uz apliecības saņemšanu, līdzi jābūt Piemiņas zīmes apliecībai vai Pateicības rakstam (oriģinālam vai kopijai) un Personu apliecinošam dokumentam ( pase vai ID karte).

Tie barikāžu dalībnieki, kuri vēl nav reģistrējušies un ieguvuši kādu no apbalvojumiem, šajā dienā Statusa apliecību iegūt nevarēs. Ja 1991.gada barikāžu dalībnieks vēl nav reģistrējies, bet vēlas, to var izdarīt sekojošā kārtībā: 

Barikāžu dalībniekus reģistrē uz šādu iesniegumu pamata ( skatīt šeit ).

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top