faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

UZŅEMŠANA29.05.2017

printēt

Paziņojums par Iepirkuma procedūru29.05.2017

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi”, reģ.Nr.41203006844, juridiskā adrese: „Robežkalni”, Kandavas pagasts, Kandavas novads, LV-3120, tālrunis 63126072,

Iepirkumu komisija izsludina iepirkuma procedūru saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju likumu, kad paredzamā līgumcena ir mazāka par Ministru kabineta noteiktajām līgumcenu robežām un Iepirkumu uzraudzības biroja 08.05.2017. apstiprinātajām „Iepirkumu vadlīnijas Sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem”, „Koksnes šķeldas piegāde pašvaldības SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” siltumenerģijas ražošanai 2017./2018.gada apkures sezonā”. Iepirkuma identifikācijas Nr. KKP/2017/1.

printēt Lasīt visu ziņu

Novada svētku “Lustīga dzīvošana 3.diena

28.05.2017 10:00

Kā ierasts, svētku trešā diena veltīta aktīvai atpūtai, lai bērni un jaunieši kopā ar ģimenēm izbaudītu noslēdzošo svētku dienu īsti sportiskā garā.

Svētdienas rītā Kandavas Evanģēliski luteriskajā baznīcā notika svētku dievkalpojums un klātesošos priecēja Talsu Kristīgās vidusskolas Zvanu ansambļu koncerts.

Promenādē pulcējās kupls skaits ģimeņu, lai piedalītos Kandavas pīlīšu regatē, kas notiek jau ceturto gadu, kūleņotu pa ūdens virsmu ar ūdensbumbām un vērotu ekstrēmu Greentrial Bike šovu, kura laikā tika izpildīti profesionāli priekšnesumi ar velosipēdiem. Drosmīgākie varēja izmēģināt Orbitron trīs dimensiju šūpoles. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Ar "Kandavas Trako braucienu" novada svētki noslēgušies

28.05.2017 14:00 - 16:30 Kuršu pilskalns (Velna gulta)

Pēc krāšņām svinībām trīs dienu garumā, svētdien ar sportisku pasākumu "Kandavas Trakais brauciens" ir noslēgušies Kandavas novada svētki.

Pirms sacensību starta svinīgā gaisotnē tika atklāts jauns vides objekts- "Candowe 1230". Kā pastāstīja Kandavas novada muzeja vēsturnieks Agris Dzenis, tad 1230.gadā Kandavas vārds (Candowe- latīņu val.) pirmo reizi ir ticis minēts rakstos. Latīņu valodā sastādītā dokumenta oriģināla fotokopija ir apskatāma Kandavas novada muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā, bet oriģināls glabājas Latvijas Valsts arhīvā.

"Kandavas Trakajā braucienā" piedalījās sešas komandas, tālāko ceļu bija mērojuši sacensību dalībnieki no Ventspils. Uzvarētāju titulu ieguva komanda "Mazvērtības lidojums", otrā vieta komandai "Zombiju briedis", bet trešie- "Bumbiņi".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavas novada svētku otrā diena

27.05.2017 06:00

Otrā svētku diena iesākās agri no rīta ar balvas izcīņu spiningošanā un makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri, turpinājās ar novada skolu audzēkņu, deju kolektīvu un viesmākslinieku koncertiem, kā arī zaļumballi līdz rīta gaismai.

Sešos no rīta pie Kandavas akmens tilta uz copi ieradās 15 dalībnieki un visi kā viens ar šlipsēm ap kaklu, kā to pieprasīja sacensību noteikumi. Pirmo vietu ieguva Aivars Zvaigznītis (iegūtais loms- asari), otrā vieta Jānim Frišveldam (nomakšķerētas raudas) un trešā vieta Gunāram Piņķim (raudas).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (55)

Novada svētku kulminācija - gājiens “100 gadi Kandavā” 28.05.2017

Kandavas novada svētku otrās dienas kulminācija bija teatralizētais gājiens “100 gadi Kandavā”, kurā šogad piedalījās neredzēti kupls novadnieku skaits.

Katrs kolektīvs bija padomājis par noformējumu, gājienā bija gan motorizēti transporta līdzekļi, kā dažāda lieluma un vecuma mašīnas, lieli un mazi traktori, meža tehnika, mocīši, bērnu ratiņi un arī graciozi sporta zirgi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (132)

Svētkus "Lustīga dzīvošana" ieskandina Kandavas novadā27.05.2017

No 26. līdz 28.maijam Kandavas novads svin svētkus “Lustīga dzīvošana”.

Svētku pirmo dienu Kandavas kultūras namā ieskandināja Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu koncerts, kas bija pulcējis pilnu skatītāju zāli.

Pievakarē uz zinātnisko konferenci “Kurzemes pilsētu tiesības" aicināja novada muzejs, bet vakarā Bruņinieku pilskalnā notika Kandavas simtgadei veltīts koncerts “Savējie savējiem”, kas tika uzņemts ar pozitīvām emocijām un aplausiem, jo savējais savējo saprata.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (73)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top