faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Par divvirzienu transporta kustības atjaunošanu Lielā ielā19.09.2018

Saskaņā ar Kandavas novada domes 30. augusta lēmumu Nr.17, no 21.septembra plkst. 15:00 tiek atjaunota divvirzienu transporta kustība Kandavā Lielās ielas posmā no Sabiles ielas līdz Talsu ielai.

Tiek mainīts arī transporta kustības virziens Ūdens ielā. Sekojiet ceļa zīmēm!

printēt

Komiteju sēdes notiks 20.septembrī19.09.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka komiteju sēdes notiks 20.septembrī no plkst. 13:00. 

Izskatāmo jautājumu saraksts šeit

printēt

Būs slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Līgas- Zentene- Rideļi19.09.2018

VAS Latvijas Valsts ceļi informē, ka ceturtdien, 20.septembrī no plkst. 08:00 līdz plkst. 20:00 sakarā ar VAS Latvijas Dzelzceļš plānotajiem remontdarbiem slēgs dzelzceļa pārbrauktuvi uz autoceļa Līgas–Zentene–Rideļi (V1435) pie Bebrupes Kandavas novadā.

 Apbraucamais ceļš tiks organizētas pa pievedceļu Kandavas stacijai (V1424) un Ventspils šoseju (A10).

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv [1] un navigācijas lietotnē Waze.

 

printēt

Kandavas pilsētas bibliotēkā pieejama jauna grāmatu sērija19.09.2018

Kandavas pilsētas bibliotēka saņēmusi Dabas aizsardzības pārvaldes dāvinājumu- grāmatu sēriju “Vadlīnijas aizsargājamo biotopu saglabāšanā”. 

Sešu sējumu izdevums aptver Piekrastes, Upju un ezeru, Pļavu un ganību, Purvu, Iežu atsegumu un Meža biotopu grupas, tas tapis Dabas aizsardzības pārvaldes īstenotā LIFE projektā “Natura 2000 teritoriju nacionāla aizsardzības un apsaimniekošanas programma” un izdots 2017.gadā.

printēt

Aicina pieteikt sava dārza lielākos ķirbjus čempionātam19.09.2018

“Maxima Latvija” aicina ikvienu, kas dārzā ir izaudzējis ievērojama izmēra ķirbji, pieteikt savu pretendentu ikgadējam “Latvijas lielākā ķirbja čempionātam” līdz 11. oktobrim. Desmit finālistus jau trīspadsmito reizi Rīgas Zooloģiskajā dārzā uz svariem liks spēkavīri, lai noskaidrotu šī gada rekordistu.

Lielākos ķirbjus konkursam var pieteikt, izmērot ķirbju apkārtmēru gan horizontāli, gan vertikāli, un nosūtot šos datus kopā ar ķirbja atrašanās vietu un savu kontaktinformāciju. Konkursam var pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi info@maxima.lv ar norādi „Pieteikums konkursam „Latvijas lielākā ķirbja čempionāts”” vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80002020 (katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00). Par iekļūšanu finālā visus pretendentus organizatori informēs personīgi sazinoties. Šogad “Latvijas lielākā ķirbja čempionāts” notiks 26.oktobrī.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektus mācību motivācijas palielināšanai18.09.2018

Kandavas novada dome aicina jauniešu organizācijas iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus. Projektu fokuss – skolēni ar risku nepabeigt skolu, viņu mācību motivācijas palielināšana un aktīvas līdzdalības veicināšana ikdienas dzīvē. Projektu konkurss notiek Eiropas Sociālā fonda projekta “PuMPuRS”* ietvaros. Konkursa ietvaros iespējams iegūt 4600 eiro savas idejas īstenošanai. Pretendenti savus pieteikumus var iesniegt līdz 2018. gada 18. oktobrim.

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem mācības pamet vidēji katrs desmitais skolēns. Neiegūtā izglītība vairumā gadījumu ierobežo šo cilvēku karjeras iespējas, kā arī atstāj neatrisinātas sociālās un psiholoģiskās problēmas, kas negatīvi ietekmē visu viņu turpmāko dzīvi. Izglītības un zinātnes ministrijas veiktajos pētījumos izkristalizējušies biežākie riski, kāpēc bērni un jaunieši nepabeidz skolu: motivācijas trūkums, mācību un uzvedības traucējumi, vecāku nepietiekama iesaiste, grūtniecība, laulības, neattaisnoti mācību kavējumi, konfliktsituācijas skolā, materiālie apstākļi, veselības problēmas, darba uzsākšana u.c., turklāt daudzos gadījumos noteicoši ir vairāki faktori, kas savstarpēji mijiedarbojas un papildina cits citu.

printēt Lasīt visu ziņu

Eko karogs bērnudārzam Zīļuks

14.09.2018 10:00 - 13:15

 Jau trešo gadu Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde  "Zīļuks" saņēma starptautisko Zaļo karogu. Ikgadējais Ekoskolu apbalvošanas pasākums notika 14.septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un tajā piedalījās arī mūsu bērnudārza pārstāvji.

  Šī balva skolām tiek piešķirta uz vienu mācību gadu un ikreiz  tā jānopelna no jauna.
     

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top