faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Priecīgus vasaras Saulgriežus!

Kandavas novada domes darba laiks 22.jūnijā no plkst. 8:00 līdz 12:00.

printēt

"Skroderdienas Silmačos" - Ielīgošanas izrāde

21.06.2018 19:00 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

Kandavā ielīgo ar “Skroderdienām Silmačos”

 21.jūnijā tieši vasaras Saulgriežos Kandavas brīvdabas estrādē Ozolāji novada ļaudis ielīgoja ar Rūdolfa Blaumaņa “Skroderdienām Silmačos” . Tā ierasts jau daudzus gadus, ka uz Līgo svētkiem režisors Voldemārs Šoriņš kandavniekiem iestudē kādu lustīgu lugu ar pašmāju aktieriem lomās un dziesmām un dejām vietējo ansambļu un deju kolektīvu izpildījumā.

Jau ap pusdienlaiku, kad notika ģenerālmēģinājums estrādē, debesīs ap Kandavu draudīgi vilkās lietus mākoņi un spēkā pieņēmās brāzmains vējš. Tad nu visi izrādē iesaistītie sūtīja debesīm un augstākiem spēkiem lūgumus, neielīt tieši izrādes laikā, tik ilgi mēģinājuši un nu pašā svētku vakarā, daba draudēja visu izjaukt- ar negaisu, lietu un vēju!

Un debesis noskaidrojās uz vairākām stundām, spīdēja saule, vējš pierima. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (78)

Latvijas Sporta veterānu (LSVS) 55. sporta spēles21.06.2018

No 15. līdz 24. jūnijam norisinās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 55. sporta spēļu finālsacensības 24 vasaras sporta veidos.

Kandavas veterānu basketbola komanda K35+ grupā pirmajā spēlē ar rezultātu 21:16 gūst uzvaru pār Rīgas komandu.

Otrajā spēlē zaudējums Iecavas komandai ar rezultātu 23:30.

Kandavas veterānu komanda cīnīsies par 3.vietu pret Jelgavas komandu!

21. jūnijā Jelgavā norisinājās finālsacensības vieglatlētikā, kurās startēs divi pārstāvji no Kandavas novada- Vairis Mārtiņsons un Ivars Kreceris, kuri ieguva godalgotas vietas. Vairis Mārtiņsons 100 m sprintā ieguva 3.vietu un tāllekšanā 2.vietu, turklāt Ivars Kreceris ieguva 3.vietu šķēpa mešanā. Lepojamies!

printēt

Pārbūvēts gājēju celiņš pie Vānes pagasta administratīvās ēkas21.06.2018

Kandavas novada dome ir īstenojusi projektu “Gājēju celiņa pārbūve pie Vānes pagasta administratīvās ēkas” Nr.17-08-AL14-A019.2201-000004. Projekta mērķis ir palielināt vietas potenciālu un pievilcību, nodrošinot iedzīvotājiem kvalitatīvu, dažādu pakalpojumu pieejamību, pārbūvējot gājēju celiņu pie Vānes pagasta administratīvās ēkas. Kopējās projekta izmaksas ir 17 922,64 EUR, attiecināmo izmaksu summa ir 16 286,52 EUR, publiskā finansējuma apmērs 14 657,87 EUR.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Par elektrolīnijas trašu tīrīšanu Kandavas novadā14.06.2018

Lai uzturētu gaisvadu elektrolīnijas drošā stāvoklī un nodrošinātu klientiem Kandavas novadā nepārtrauktu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, AS “Sadales tīkls” plānveidīgi veic elektrolīniju apdraudošo koku, to zaru un krūmu nozāģēšanu. Informējam, ka šī gada jūnijā un jūlijā no krūmiem un bīstamiem koku zariem tiks attīrītas vairākas elektrolīniju trases, kas šķērso īpašumus Kandavas pilsētā un pagastos.

Zemes īpašnieki, uz kura īpašuma atrodas elektrolīnija, gar kuru paredzēts veikt elektrolīniju trašu tīrīšanas darbus, tiek brīdināti, sūtot informāciju gan parastās, gan ierakstītās vēstulēs uz deklarēto vietu, kā arī informācijas nosūtīšanai izmanto e-pastu, ja tas ir zināms.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada 16.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem

07.06.2018 10:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

7.jūnijā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Kandavas novada 16.atklātā Olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem. Olimpiskā diena pulcēja kopā vairāk kā 120 bērnus, kuri ieradās kopā ar savām audzinātājām un vecākiem. Bērni bija sabraukuši ne tikai no Kandavas pilsētas un novada, bet arī no Pūres un Virbiem.

Pasākums tika atklāts ar karoga svinīgu ienešanu, zvēresta nodošanu un lāpas aizdegšanu. Šogad Olimpisko lāpu ienesa Latvijas izlases kandidāts, jaunais basketbolists Kristers Šnikvalds. Zvērestu mazo sportistu vārdā nodeva Rolands Podiņš, bet tiesnešu vārdā Kristaps Ozols. Mazajiem sportistiem veiksmīgus startus novēlēja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Komiteju sēdes notiks 21.jūnijā20.06.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka kārtējās novada domes komiteju sēdes notiks 21.jūnijā domes zālē:

13:00 Vides aizsardzības un komunālo jautājumu komitejas sēde

14:00 Sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas sēde

15:00 Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

16:00 Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēde  

Sēžu darba kārtība šeit

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top