faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
pirmais novads Latvijā

Kandavas novada iespēju fonds (KNIF) izsludina 3.projektu konkursu „Dari pats!".30.06.2016

Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, KNIF piedāvā finansiālu atbalstu labāko projektu iesniedzējiem.

Līdz 2016.gada 29.jūlijam projektu pieteikumus var iesniegt Kandavas novada nevalstiskās organizācijas vai iedzīvotāju grupas, kas apvienojušās, lai īstenotu kopīgas ieceres. Idejas realizēšanai iespējams saņemt atbalstu 400 eiro apmērā, bet projekta īstenotājiem jānodrošina arī 10% līdzfinansējums, kas var būt naudas, brīvprātīgā darba vai mantas/pakalpojumu ieguldījuma veidā.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai par apsaimniekošanas maksu!29.06.2016

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka no 2016.gada 1.jūlija, saskaņā ar Pievienotās vērtības nodokļa likuma normām, dzīvojamās mājas apsaimniekošanas pakalpojumi tiks aplikti ar pievienotās vērtības nodokli ( likme 21 % ).

 

Kandavas novada sportisti pošas uz Latvijas IV vasaras olimpiādi Valmierā29.06.2016

No 1.- 3.jūlijam Valmierā notiks Latvijas IV vasaras olimpiāde, kurā piedalīsies arī četrpadsmit Kandavas novada sportisti:

Elza Gulbe – akadēmiskā airēšana, Dāvis Bērsons un Sandija Balande–Balode - vieglatlētika, Ervīns Bērzs – burāšana (raceboard), Lelde Bērziņa, Dina Rozenberga, Dita Rozenberga, Linda Sarja, Kristīne Silarāja, Ieva Veinberga, Annija Videniece, Ieva Vītola, Kristīne Vītola, Zane Voļska – basketbols.

Treneri – Indulis Matīss, Jānis Bambis, Mihails Zavjalovs.

Kandavas novada delegācijas vadītājs Normunds Štoferts.

Kandavas novada sociālā dienesta informācija iedzīvotājiem28.06.2016

Kandavas novada sociālais dienests informē iedzīvotājus, ka no 27.jūnija - 8.jūlijam Kandavas novada sociālā dienesta lielajā zālē ( Pensionāru Dienas centrā), Jelgavas ielā 4a, var saņemt humānās palīdzības apģērbus bērniem un pieaugušajiem. 

Apģērbus iespējams saņemt no plkst. 8:00 - 17:00.

Esat laipni aicināti!

Zantē Vasaras saulgriežos izrāde „ Mūsu limuzīns”

23.06.2016 21:00

Tāpat kā visā Latvijā, arī Zantē Līgo vakars bija neredzēti silts un saulains, kas pagasta estrādē 23.jūnija vakarā pulcēja ļoti daudz ļaužu. 

 Vakara gaitā sveicām mūsu pagasta saimnieku Jāni Kāli, kurš novēlēja visiem lustīgus svētkus, pavadot Līgo nakti ar devīzi- ballējam neguļam. Sveicām Zantes Jāņa bērnus, kas dzimuši tieši Līgo vakarā, mūsu pagastā tādu ir četri, viņu starpā arī Jānis Rafaels Reinfelds, kurš gan dzimšanas dienu, gan vārda dienu svin pašā Jāņu dienā 24.jūnijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavā ielīgo ar "Trīnes grēkiem" Ozolājos

22.06.2016 19:00

22.jūnija vakarā uz Kandavas brīvdabas estrādi no malu malām plūda nebeidzama skatītāju straume, piepildot Ozolājus no pirmās līdz pēdējai rindai. Un kāpēc gan nē, ja jau kuro gadu Kandavā Jāņus atkal ielīgoja ar vietējo pašdarbības kolektīvu un aktieru iestudētu lugu režisora Voldemāra Šoriņa vadībā.

 Šogad skatītāju vērtējumam tika nodota Rūdolfa Blaumaņa joku luga ar dziedāšanu un dejošanu „Trīnes grēki”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (83)
Pasākumu kalendārs
<>
Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisSvarīga informācija iedzīvotājiem


Jaunākās galerijas


back to top