faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aktualitātes Kandavas novadā no 20. Līdz 27. augustam


Par ceļu remontiem un satiksmes ierobežojumiem
Kandavas novada dome informē, ka pirmdien, 20.augustā tiks uzsākti Centra ielas Matkulē seguma remonts. 
21. un 22. augustā seguma remontdarbi tiks uzsākti Kandavas pag. ceļam Smilškalni – Kandava. 
Satiksme uz remonta laiku tiks ierobežota, bet ne slēgta. 


Kandavas novada dome aicina darbā Projektu vadītāju
Jūsu CV, pieteikuma vēstuli, izglītības dokumentu kopijas ar norādi „Projektu vadītājs” lūdzam iesniegt līdz 2018.gada 20.augustam (ieskaitot) Kandavas novada domē personīgi 202.kabinetā, vai pa pastu: Dārza ielā 6, Kandava, Kandavas novads LV-3120, vai elektroniski e- pasta adrese dome@kandava.lv, tālrunis 63182030.
Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novads pārstāvēts grāmatas “Latvijai 100” atvēršanas svētkos

16.08.2018 11:00

16.augustā Latvijas Ārstu biedrības telpās norisinājās grāmatas “Latvijai 100” atvēršanas svētki. Izdevuma mērķis – radīt Latvijas valsts ģimenes albumu Latvijas simtgadē, ietverot laika posmā no 1918. līdz 2018. gadam tapušas fotogrāfijas.

Grāmatā ietvertās fotogrāfijas iesūtījuši vairāk nekā 1200 līdzautori no visas Latvijas – novadpētnieki, muzejnieki, bibliotekāri, skolotāji, kolekcionāri, žurnālisti un fotogrāfi. Arī no Kandavas pilsētas un katra pagasta tās tika iesūtītas un tagad ir apskatāmas 480 lappušu biezajā grāmatā. Visi grāmatas līdzautori tika aicināti uz grāmatas atvēršanas svētkiem.

Grāmata tapusi divarpus gadu laikā, un tās autors un sastādītājs ir Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis. Izdevumā iekļautas aptuveni 4400 fotogrāfijas un 101 mākslas darbs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Cērē notikusi sabiedriskā apspriešana par ietekmes uz vidi novērtējumu17.08.2018

16. augustā Cēres pagasta pamatskolas zālē notika sabiedriskā apspriešana par to, kā novērtēta smilts un grants karjera «Cēre» ietekme uz vidi.

Domājot par tālāko darbību, iecerēts palielināt grants ieguvi iecirknī “Ausekļi”, kas atrodas derīgo izrakteņu atradnē “Cēre”. Lai to varētu darīt, nepieciešams ietekmes uz vidi novērtējums (IVN) par ko šī gada 16.jūlijā Vides pārraudzības valsts birojs pieņēmis lēmumu.

Uz sabiedrisko apspriešanu bija ieradušies vairāk kā divdesmit interesentu. Ietekmes uz vidi novērtējumu veic uzņēmums SIA „Firma L4” un uzņēmuma vides nodaļas speciālistes Sintija Kalna ar kolēģi Cēres pagasta iedzīvotājiem stāstīja, ka būtiskas izmaiņas atradnes darbībā nav gaidāmas, tiks turpināts iesāktais darbs. Darbus pie atradnes palielināšanas plānots uzsākt ne ātrāk kā pēc 2-3 gadiem. Vides speciāliste arī atgādināja, ka aizvien tiek gaidīti priekšlikumi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Par ceļu remontiem un satiksmes ierobežojumiem17.08.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka pirmdien, 20.augustā tiks uzsākti Centra ielas Matkulē seguma remonts.

21. un 22. augustā seguma remontdarbi tiks uzsākti Kandavas pag. ceļam Smilškalni – Kandava.

Satiksme uz remonta laiku tiks ierobežota, bet ne slēgta.

printēt

Kandava/COMPOR komandas atklātais treniņš

19.08.2018 14:30 kur : Kandavas sporta halle

Uz treniņu pieteikties var aizsūtot SMS ar savu vārdu, uzvārdu uz numuru - 28300221

Biedrība “Kandavas Partnerība” Latvijas Kopienu vasaras forumā iegūst ceļojošo Kopienu kausu16.08.2018

Latvijas Kopienu vasaras forums, kas augusta sākumā notika Preiļu novadā, apliecināja lauku kopienu spēku un sadarbības būtiskumu. Biedrība „Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar biedrību „Sabiedriskais centrs „Smelteriešu cimdiņš”” un Salas pamatskolu divu dienu garumā kopradīja aktivitātes un vidi, kas viesiem no visas Latvijas ļāva justies kā savējiem, vienlaikus gan nopietni strādājot darba grupās un seminārā, gan izzinot Smelteriešu sekmīgās sadarbības atslēgu, kas var kalpot kā paraugs pilsoniski atbildīgas kopienas darbībai.

Pasākuma atklāšanā namamāte Salas pamatskolas direktore Anita Vjakse, dalībniekus sveica, sakot, ka lauku attīstības entuziasti, kas sapulcējušies uz Kopienu vasaras forumu ir kafijas cilvēki - tie, kuri saskarē ar apkārtējiem kā kafija saskarē ar ūdeni, pozitīvi izmaina apkārtējo vidi, piepildot to ar brīnišķīgu smaržu un iekrāsojot vidi - pārmaiņu radītāji.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikties Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēlēm!

01.09.2018 14:00

Aicinām pieteikties un piedalīties Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu  sporta spēlēs, kuras notiks 1.septembrī, plkst. 14:00 , Matkulē - Buses pilskalnā!

Sīkāka informācija un pieteikšanās pie Roberta Rozentāla:
* zvanot - 29322315; 27046099
* rakstot - roberts.rozentals@kandava.lv

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top