faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Pilsētas egle izraudzīta24.11.2017

Lielā egle Kandavai izaugusi Griepciemā
Lielā egle Kandavai izaugusi Griepciemā

24.novembrī Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, izpilddirektors Egīls Dude, deputāti Kaspars Ševčuks un Raivis Bērziņš, kā arī  SIA “Kandavas ceļi”  un SIA “Kandavas komunāli pakalpojumi” vadītāji Ivars Marašinskis un Oskars Kļava devās izraudzīt lielo pilsētas egli, kas rotās Promenādi.

Šogad egli pilsētai dāvina uzņēmējs Viesturs Valdis Dreimanis. Egle izaugusi mežā pie Griepciema, tā ir vismaz divdesmit piecus gadus veca un pats uzņēmējs to nodēvējis par čūskegli, tās savdabīgo zaru dēļ. Egles zari auguši, tiecoties augšup un izlocījušies gluži kā čūskas.

Egle tiks uzstādīta pilsētas Promenādē nākamajā nedēļā un iedegta 30.novembrī plkst. 17:00. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pārcelts seminārs par ilgstošu stresu un profesionālo izdegšanu24.11.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka seminārs par ilgstošu stresu un profesionālo izdegšanu tiek pārcelts uz 7.decembri, pulksten 17:00 Kandavas kultūras namā.

printēt

Romu integrācijas reģionālo ekspertu tikšanās Limbažos23.11.2017

 21.un 22.novembrī Kultūras ministrijas reģionālie eksperti romu integrācijas jautājumos no 15 Latvijas pašvaldībām, tostarp, Kandavas novada pašvaldības, piedalījās reģionālajā sanāksmē un labās prakses vizītē Limbažu novadā. Latvijas Kultūras ministrijas projekta “Latvijas romu platforma” aktivitātes norisinās jau otro gadu. Pagājušajā gadā notika trīs reģionālo ekspertu tikšanās pašvaldībās ar salīdzinoši lielu romu iedzīvotāju skaitu - Jūrmalā, Daugavpilī un Jelgavā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Jauniešu garantijas ziemas uzņemšanā aicina bez maksas apgūt 65 profesijas23.11.2017

Sākusies Jauniešu garantijas ziemas uzņemšana, kurā jaunieši var pieteikties apgūt profesiju īsā laikā un bez maksas. 2018. gada sākumā mācības 65 darba tirgū pieprasītās profesijās piedāvā uzsākt 24 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā. 39 profesijās mācības notiek pusotru gadu un pieteikšanās rit līdz 12. janvārim, savukārt 26 profesijās mācības ilgst gadu un tajās dokumentus var iesniegt līdz 23. februārim.

Gan nestrādājošiem, gan strādājošiem jauniešiem

Šī gada vasarā apstiprināja izmaiņas Jauniešu garantijas uzņemšanas noteikumos.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs "Nodokļu izmaiņas 2018.gadā"

15.12.2017 10:00 - 16:00 kur : Kandavas kultūras nams
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

15.decembrī plkst. 10:00 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notiks seminārs „Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2018. gadā”.

Semināru vadīs ekonomikas doktore, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Grāmatvedības un finanšu katedras asociētā profesore, zinātnisku un praktisku rakstu autore Inguna Leibus.

Kandavas novada jaunieši Erasmus+ projektā Vācijā23.11.2017

Šā gada rudenī Kandavas novada jaunieši Alise Fjodorova, Dārta Estere Kamparzāle, Sāra Dūniņa, Kristaps Kristers Ozols, Kārlis Kristaps Šteinbergs un grupas līdere Viktorija Selezena, viesojās pieredzes apmaiņā Vācijā, kur piedalījās Erasmus+ projektā "Baltic youth climate exchange".

Projektu Vācijā organizēja organizācija Baltic Youth Sea Council, ar kuru jauniešu centram “Nagla” jau divu gadu garumā ir izveidojusies ļoti laba sadarbība. Projektā piedalījās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Norvēģijas, Somijas un Vācijas jaunieši.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Kandavas novada domes ārkārtas sēde

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

23. novembrī 13:00 - 16:30 notiks Kandavas novada domes komiteju sēdes, izskatāmo jautājumu saraksts šeit
23.novembrī plkst. 16:30 Kandavas novada domē notiks domes ārkārtas sēde.

Ārkārtas domes sēdes darba kārtība:
1. Par  Lienas Reinbergas atbrīvošanu no Kandavas novada bāriņtiesas priekšsēdētājas vietnieka amata;
2. Par Ingas Sniedziņas ievēlēšanu Kandavas novada bāriņtiesas locekles amatā;
3. Par Jolantas Vicinskas ievēlēšanu Kandavas novada bāriņtiesas priekšsēdētājas vietnieka amatā;

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top