faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
pirmais novads Latvijā

Kandavas novada dome un biedrība SK "Kandava" saņem apbalvojumu “Draudzīgs velosipēdistam”

22.09.2016

Ceturtdien, 22.septembrī, noslēdzoties Eiropas Mobilitātes nedēļai Latvijā, tika apbalvoti konkursa "Draudzīgs velosipēdistam" laureāti - pašvaldības, uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas, kas šogad sniegušas ieguldījumu velo kultūras veicināšanā Latvijā.

Kandavas novada dome par "Atklātā velo čempionāta" organizēšanu Kandavas autodromā un Sporta klubs “Kandava” par ikgadējo velobraucienu organizēšanu novada iedzīvotājiem, saņēma apbalvojumus “Draudzīgs velosipēdistam” kategorijā „Velo satiksmi un velo kultūru veicinoša organizācija”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas kartodromā aizvadīti vairāki noslēdzošie sezonas posmi kartingā

22.09.2016 - 24.09.2016 Kandavas Kartodroms
Foto: Mārtiņš Jankovskis

Foto: Mārtiņš Jankovskis

Sestdien, 24.septembrī, Kandavas Kartodromā finišēja priekšpēdējie 2016. gada Kartinga sezonas posmi Latvijā.
Godalgas tika sadalītas - Baltijas Rotax Max Izaicinājuma kausa 6.posmā, Latvijas Kartinga Atklātā Čempionāta 5.posmā un Latvijas Rotax Max Izaicinājuma kausa 5.posmā. Sacensības bija ļoti raibas, gluži tāpat kā laikapstākļi. Ņemot vērā, ka virs Kandavas dienas vidū bija pārklājušies lietus mākoņi un sākās vidēji stiprs lietus, galvenais tiesnesis deva atļauju brīvai riepu izvēlei. Kopumā visi ļoti labi pastrādāja gan trasē, gan ārpus tās un diena tika aizvadīta tik žigli, ka Apbalvošanas ceremonijā šampanietis varēja līt veselas 40 minūtes ātrāk kā bija ieplānots dienas kārtībā. 

printēt Lasīt visu ziņu

„Viss.lv/Kandava” – divkārtējie Latvijas čempionu kausa basketbolā ieguvēji

24.09.2016 - 25.09.2016

Pagājušajā nedēļas nogalē Saldū Čempionu kausa finālā tika noskaidrota Latvijas labākā amatieru basketbola komanda. Fināla spēlē sīvā cīņā otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionu kausu izcīnīja „Viss.lv/Kandava”, kas papildlaikā ar 81:78 pārspēja Rīdzeniekus „Rumba/LSPA”.

Kopumā 2016. gada Latvijas čempionu kausā piedalījās 27 amatieru basketbola komandas, kas dažādos amatieru basketbola čempionātos pagājušajā sezonā ieguva augstas vietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Seminārs par LEADER projektiem

10.10.2016 16:00 Kandavas novada muzejs

Biedrība “Kandavas Partnerība” izsludinātās LEADER projektu konkursa 2.kārtas ietvaros organizē semināru 10.oktobrī plkst.16: 00 Kandavas novada muzeja telpās.

Darba kārtībā:· plkst.16.00 – 17.30     Informācija par sabiedriskā labuma projektu aktivitāti "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas" un projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā rudeni ieskandina Miķeļtirgū

25.09.2016 Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

25.septembrī, kā tas ierasts jau vairākus gadus pa Miķeļiem, tuvi un tāli ciemiņi un vietējie tiek aicināti uz rudens labumu tirgu- Miķeļtirgu, kad var nopirkt to, kas zemnieku laukos un dārzos izaudzēts, lai uzņemtu vitamīnus no Latvijas lauku labumiem un iepirktu kaut ko arī ziemai, kas nav aiz kalniem.

Rudens ziedi, dārzeņi, garšvielas, žāvējumi, sieri, dzērvenes, ķiploki un dažādas citas gardas lietas bija nopērkamas arī šogad. Par jautrību un labu noskaņojumu gādāja novada pašdarbnieki- pasākuma vadītāji un Vānes lustīgie muzikanti, Zantes dejotāji un popgrupa „Taustiņi” no Kandavas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

Pašvaldība pārrunā sadarbības iespējas ar organizāciju “Centrs Dardedze”

23.09.2016 10:30
No kreisās: "Centra Dardedze" sociālā darbiniece Juta Bumbiere, valdes priekšsēdētāja Agnese Sladzevska un  projektu vadītāja Ilze Znotiņa

No kreisās: "Centra Dardedze" sociālā darbiniece Juta Bumbiere, valdes priekšsēdētāja Agnese Sladzevska un projektu vadītāja Ilze Znotiņa

23.septembrī Kandavas novda domē viesojās nodibinājuma “Centrs Dardedze” pārstāvji, lai pārrunātu sadarbības iespējas projektā “Vardarbības pret bērnu novēršana Latvijas lauku apvidos”.

Savos 15 darbības gados “Centrs Dardedze” speciālisti ir izveidojuši vairākas preventīvas programmas, ko veiksmīgi īsteno Latvijas pašvaldības. Ar šī projekta palīdzību centrs plāno nodot divas labās prakses programmas, sagatavojot speciālistus Kandavas un Kuldīgas novados.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Ar skolu Olimpisko dienu noslēdzas Eiropas sporta nedēļa Kandavas novadā

23.09.2016 09:30 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

23.septembrī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Skolu Olimpiskā diena. Šis bija noslēdzošais pasākums Eiropas sporta nedēļas norisēs Kandavas novadā.

Pasākumu kā vienmēr vadīja, komentēja un zvērestu tiesnešu vārdā nodeva Andris Bambis. Cīnīties godīgi, visu sportistu vārdā zvērēja talantīgais Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas un K.Mīlenbaha vidusskolas audzēknis Kristaps Ozols.

Karogu mastā svinīgi pacēla Agnese Besikirska (KKMV), Otto Fedukovičs (Cēre),  Beāte Stivreniece (KIVS), Āris Avotnieks (Zemīte), Edvards Millers (PII “Zīļuks”), Tīna Zeberiņa (KKMV).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (61)
Pasākumu kalendārs
<>
Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisSvarīga informācija iedzīvotājiem


Jaunākās galerijas


back to top