faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
pirmais novads Latvijā

Kurzemes un Zemgales mazpulku forums Kandavā

22.10.2016 09:30 - 17:00
Kurzemes un Zemgales mazpulcēnu lauku labumi Kandavas tirgū

Kurzemes un Zemgales mazpulcēnu lauku labumi Kandavas tirgū

22.oktobrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notika Kurzemes un Zemgales mazpulcēnu rudens Projektu forums, kurā katrs mazpulks prezentēja savu šī gada veikumu.

Forumu atklāja Latvijas Mazpulku padomes priekšsēdētājas vietniece Ilze Kļava, kura pateicās visiem sešiem Zemkopības ministrijas konkursa “Rītdienas Sējējs” dalībniekiem, tajā skaitā Signei Petrovai no Zantes mazpulka (vadītaja Anita Gaile), kura, šogad gan neieguva laureāta titulu, bet kā atzinību saņēma dāvanu- braucienu uz Eiropas Parlamentu Briselē.

Kurzemes un Zemgales mazpulkus Kurzemes Šveicē- Kandavā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Viņš pateicās mazpulcēniem par ieguldīto darbu lauksaimniecības nozarē un sabiedriskajā dzīvē, par ko arī pats personīgi bija pārliecinājies lauku labumu tirdziņā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē21.10.2016

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka šā gada 25.oktobrī no plkst.15:00 līdz plkst.15:10 uz 3 minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi  pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus  vai traucējumus trauksmes sirēnu  darbība. 

Atgādinām, ka izdzirdot trauksmes sirēnu signālu, iedzīvotājiem jāieslēdz televizori un radioaparāti, informācijas saņemšanai par to ieslēgšanas iemeslu un nepieciešamo  rīcību.

Lepojamies ar Signi Petrovu un skolotāju Anitu Gaili par sasniegumiem Zemkopības ministrijas konkursā "Sējējs 2016"

14.10.2016

2016.gada 14.oktobrī Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aulā, lauksaimniekiem, lauku uzņēmējiem un jaunajiem zemniekiem pasniegtas Zemkopības ministrijas (ZM) konkursa "Sējējs 2016" balvas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

"Naglas" jaunieši Erasmus projekta ietvaros viesojas Vācijā21.10.2016

    No 7. oktobra līdz 14. oktobrim trīs jaunieši  - Estere Dravniece, Gints Leimanis un Ērika Matule no Kandavas jauniešu centra “Nagla” piedalījās Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā  Baltic Youth Exchange Project “Quo vadis Europe” Vācijā.

Šajā projektā piedalījās arī jaunieši no Lietuvas, Igaunijas, Kaļiņingradas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Norvēģijas un Polijas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Aicina izvirzīt kandidātus apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā

03.10.2016 08:00 - 24.10.2016 - 19:00 Kandavas novada dome

Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus, uzņēmējus, novada iestādes izvirzīt kandidātus apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18.novembrī.

Iesniegumus lūdzam iesniegt Kandavas novada domē, Dārza ielā 6, Kandavā 202.kabinetā vai pagastu pārvaldēs līdz 2016.gada 24.oktobrim plkst. 19:00.

Iesniegumu veidlapa atrodama šeit

Ar Kandavas novada domes apbalvojumu nolikumu var iepazīties šeit

Iepriekšēji gadu laureātu sarakstu skatīt šeit

Abavas upe kā dabas vērtība

22.10.2016 11:00 Kandava, viesnīca

Sestdien, 22.oktobrī pl.11.00 Abavas ielejas attīstības centrs aicina ikvienu interesentu un Abavas senlejas patriotu uz pasākumu “Upju diena” viesnīcā “Kandava”, Sabiles ielā 3, Kandavā.

Upju dienas īpašie viesi būs Māris Olte – dabas pētnieks un Linda Uzule - saldūdens biotopu eksperte, kas piedalījusies dabas parka “Abavas senleja” Dabas aizsardzības plāna izstrādē un iepazinusi saldūdeņus dabas parka teritorijā.

Cik tīras ir mūsu upes, purvi, strauti un avoti, kas tur dzīvo un kā draudzīgi sadzīvot – to jautāsim ekspertiem.
Dalība pasākumā bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās vēlama.
Vairāk informācijas pa tel.28396830.

printēt Lasīt visu ziņu

Sumināti bāriņtiesu darbinieki

14.10.2016

Atzīmējot Latvijas bāriņtiesu izveidošanas 20 gadu jubileju, 14.oktobrī, Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma” notika svinīgais sarīkojums, kurā sumināja bāriņtiesu darbiniekus, tostarp Kandavas novada bāriņtiesas priekšsēdētājas vietnieci Lienu Reinbergu.

Svinīgajā pasākumā godināja bāriņtiesu darbiniekus, kas ar godprātīgu un nesavtīgu darbu nodrošina bāriņtiesu darbību ikdienā, kā arī godināja tos, kuri piedalījušies bāriņtiesu sistēmas izveidošanā un turpina to darīt arī šobrīd. Par ilggadīgu, pašaizliedzīgu un nesavtīgu darbu bāriņtiesā ar Labklājības ministrijas valsts sekretāra atzinības rakstu apbalvoja Kandavas novada bāriņtiesas priekšsēdētājas vietnieci Lienu Reinbergu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
<>
Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesis

Jaunākās galerijas


back to top