faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
pirmais novads Latvijā

“Olimpiskā gonka” Kandavas kartodromā

21.07.2016 18:30 Kandavas Kartodroms

21.jūlija vakarā Kandavas kartodromā norisinājās “Olimpiskā gonka”, kurā, par izcīnītajām olimpiskajām medaļām un sasniegtajiem augstajiem sportiskajiem rezultātiem Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, piedalījās Kandavas novada sieviešu basketbola komanda un airētāja Elza Gulbe.

Pēc instruktāžas un iesildīšanās braucieniem “Olimpiskā gonka” varēja sākties. Sīvā cīņā uzvaras laurus plūca Kristīne Vītola, aiz sevis otrajā vietā atstājot Leldi Bērziņu un trešajā vietā Ditu Rozenbergu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Novada sakoptāko sētu 2015.gada konkursa uzvarētāji apmeklē Zemgali

20.07.2016

20.jūlijā Kandavas novada konkursa „Sakoptākā sēta 2015” laureāti devās ekskursijā uz Zemgali, lai gūtu jaunas idejas savu sētu labiekārtošanai un apskatītu tās puses skaistākos dārzus un sētas.

Dienas sākumā ekskursanti viesojās Bauskas alus darītavā, bet vēlāk devās apskatīt Inas Cipkaites īpašumu Bauskas pievārtē, kas 2014. gadā ir saņēmis titulu “Bauskas novada Rota”. Pēc sētas saimnieces interesantā stāstījuma par viņas dārza tapšanu, ne viens vien ekskursijas dalībnieks atzina, ka noskatījuši skaistas un praktiskas idejas, ko aizņemties savu īpašumu izdaiļošanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Aicinām pieteikt dalību Kandavas novada iestāžu un pagastu komandu sporta spēlēm

12.08.2016 10:00 - 13.08.2016 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadions

Kandavas novada sporta svētki 2016

Programma:

12.augusts (KVS sporta laukumā)
10:00 J.Lūša balvas izcīņa šķēpa mešanā.
17:00 Kandavas novada iestāžu un pagastu komandu sporta spēles (komandām pieteikties līdz 10.augustam).

 

printēt Lasīt visu ziņu

Atklāts Kandavas Mākslas plenērs "Radošais mākslas mirklis"

18.07.2016 - 24.07.2016 Kandavas novada muzejs, muzejs, Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

18.jūlijā pie Kandavas novada muzeja tika atklāts gadskārtējais Kandavas Mākslas plenērs „Radošais mākslas mirklis”. Plenērs noritēs visu šo nedēļu līdz 24.jūlijam.

Šogad aprit divdesmit viens gads, kopš Kandavā notiek mākslas plenēri. To aizsācēja ir galerijas „Vējspārns” ilggadējā vadītāja Ilzīte Grīnberga.
      Nu jau ceturto gadu plenēru organizē keramiķe Linda Romanovska. Plenēram reģistrējušies 60 dalībnieki no dažādām Latvijas malām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Domes priekšsēdētājs apmeklē Tukuma un Kuldīgas pašvaldības

15.07.2016 - 16.07.2016

Lai sveiktu svētkos kaimiņu pašvaldības, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts aizvadītajā nedēļas nogalē viesojās Kuldīgas pilsētas festivālā “Dzīres Kuldīgā” un “Rožu svētkos” Tukumā.

Piektdien, 15.jūlijā N.Štoferts devās uz pieņemšanu pie Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas. Pēc svinīgās ceremonijas Kuldīgas estrādē izskanēja koncerts "Par puķi, tevi un mani", kurā piedalījās Andris Ērglis, Ieva Sutugova, Normunds Rutulis, Ieva Kerēvica, Kristīne Prauliņa, Dainis Skutelis, Andris Daņiļenko, Beāte Zviedre, "Mirage Jazz Orchestra", stīgu grupa, "Rumbas kvartets" un vokālā grupa "Karameles".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas novada Atklātais Čempionāts Taku orientēšanās Matkulē

16.07.2016

16.jūlijā Matkules pagasta svētku ietvaros tika sadalītas Kandavas novada atklātā čempionāta medaļas Taku orientēšanās. Čempionātu rīkoja Sporta klubs „Kandava” sadarbībā ar Latvijas orientēšanās federācijas Taku komisiju, orientēšanās klubiem „Liedags” un „Ziemeļkurzeme”. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Aizvadīti Grenču ciema svētki

16.07.2016 17:00

16.jūlija pievakarē Grenču ciema iedzīvotāji pulcējās, lai svinētu ciema un sporta svētkus. Svētkos ciematniekus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha un vakars sākās ar dziesmām un dejām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)
Pasākumu kalendārs
<>
Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisSvarīga informācija iedzīvotājiem


Jaunākās galerijas


back to top