faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
pirmais novads Latvijā

Strukturētā dialogā jaunieši tiekas ar deputātiem

25.05.2016 10:20 - 13:20 Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

25.maijā Kandavas jauniešu centrā „ Nagla” notika strukturētā dialoga piektā cikla konsultācijas „ Kafija ar politiķiem”. Pasākumu organizēja Latvijas Jaunatnes Padome sadarbībā ar Rīgas reģiona koordinatoru „Baltijas Reģionālo fondu” un Kandavas jauniešu centru „ Nagla”. Piektā cikla kopīgā tēma ir veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā, vienotā un iekļaujošā Eiropā – gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai. Kandavā pasākumu vadīja Rīgas rajona koordinatore Ginta Salmiņa un moderatore Rudīte. Viņas atzina, ka priecājas par kandavnieku lielo ieinteresētību gan no jauniešu, gan vietējo politiķu puses, jo ne visās vietās, kur notiek šie dialogi tāda esot.

Visi tikšanās jautājumi bija izvirzīti strukturētā dialoga ietvaros. Strukturētais dialogs ir process politikas veidošanai, kurā iesaistās jaunieši un politikas veidotāji, lai aktualizētu Eiropas Savienības jaunatnei svarīgos jautājumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Aicinām uz Kandavas novada svētkiem!

27.05.2016 - 29.05.2016

Šīs nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. maijam, tiks svinēti Kandavas novada svētki „Lustīga dzīvošana”.

27.maijā plkst. 18:00 svētku ieskaņā Kandavas novada muzejā notiks zinātniskā konference ar tēmu “Saviesīgā dzīve un izklaides Hercoga Jēkaba laikā”.

Pēc konferences plkst. 21:30 Kandavas Promenādē norisināsies koncertprogramma “Vasks un uguns”- sitamo instrumentu kvartets “Perpetuum Ritmico”, brīvdabas kinoseanss “Melnā vēža spīlēs” un Hercoga Jēkaba laika ugunsmašīna. Darbosies krodziņš.

Sestdien, 28.maijā plkst. 11:30, notiks svētku gājiens “Kandavas novads dzīvo ar garšu!”, kurā piedalīsies Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu darbinieki, nevalstiskās organizācijas, iedzīvotāju grupas un citi interesenti. Gājiena maršruts: pulcēšanās pie Katoļu baznīcas – Ķiršu iela – Skolas iela – Sabiles iela – Promenāde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Notiks apmācību programma aizbildņiem, audžuģimenēm, viesģimenēm „ AIRI vecākiem” 23.05.2016

Aicinām visus, kuri apsver iespēju, gatavojas vai jau ir uzņēmušies tik svarīgo atbildību par kādu bez vecāku gādības palikušu bērnu/-iem, apgūt starptautiski atzītu apmācību programmu

adoptētājiem, aizbildņiem, audžuģimenēm, viesģimenēm “AIRI vecākiem” (jeb Attīstība, Informācija, Resursi, Izglītība vecākiem) 1

Apmācības ir bez maksas.

Apmācības notiks: TALSOS, Kareivju iela 7, Talsu novada pašvaldības telpās

printēt Lasīt visu ziņu

Konference un izstāde Kandavā par hercoga Jēkaba laiku

27.05.2016 18:00 Kandavas novada muzejs, muzejs

Šogad Kandavas novada svētkus aizsāks zinātniskā konference "Saviesīgā dzīve un izklaides hercoga Jēkaba laikā" un izstādes "Kurzemes un Zemgales hercogs Jēkabs un viņa laikmets" atklāšana Kandavas novada muzejā 27. maijā 18:00, uz kuru tiek laipni aicināts ikviens interesents.

Interesi par vēsturi visefektīvāk spēj raisīt ziņas par ikdienas dzīvi senatnē, tādēļ šogad konference tiek veltīta saviesīgajai dzīvei un izklaidēm slavenākā Kurzemes hercoga Jēkaba Ketlera (1610 – 1681) laikā. Latvijas vēstures institūta vadošā pētniece un LVVA arhīviste, Dr. hist. Mārīte Jakovļeva sniegs ieskatu Kurzemes hercogu galma sadzīvē, bet Kandavas novada muzeja vēsturnieks Agris Dzenis iepazīstinās ar uguņošanas mākslu 17. gadsimtā, kā arī galda kultūru un ēdieniem hercoga Jēkaba laikā.

printēt Lasīt visu ziņu

Zantes pagasta un sporta svētki “Zaļš prieks mums iekšā sēž”

21.05.2016 11:00 Zantes kultūras nams

21.maijā ar plašu un daudzpusīgu svētku programmu Zantē notika pagasta svētki „Zaļš prieks mums iekšā sēž”. Šogad svētku vienojošā tēma bija zaļā krāsa, tāpēc svētku dalībnieki un viesi bija ieradušies ar zaļu aksesuāru vai akcentu apģērbā.

Svētkus skanīgi atklāja Zantes skolas bērnu dziesmu un deju priekšnesumi "Nocelsim cepuri pavasarim”, bet dienas turpinājumā norisinājās sportiskas, interesantas aktivitātes lieliem un maziem- "Veselā miesā vesels gars!”. Ikviens sportot gribētājs varēja atrast sev interesējošu aktivitāti: futbols, šaušana, šķīvīšu mešana, jenga, desu spēle, boulings, spēka trīscīņa, jautrā stafete, piepūšamā atrakcija un daudz kas cits ne mazāk aizraujošs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (60)

Ar krāšņu koncertu noslēdzas Kandavas Deju skolas mācību gads

21.05.2016 17:00 Kandavas Deju skola

21.maijā Kandavas Kultūras namā aizvadīts Kandavas Deju skolas mācību gada noslēguma koncerts “Vasaras virpulī”.

Koncerta pirmajā daļā audzēkņi rādīja iemaņas mūsdienu dejā, bet otrajā daļā- tautiskās dejas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Pasākumu kalendārs
<>
Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisSvarīga informācija iedzīvotājiem


Jaunākās galerijas


back to top