faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada domes sēde notiks 20. decembrī

20.12.2018 13:00 kur : Kandavas novada dome
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada domes sēde notiks š.g. 20.decembrī plkst. 13:00 domes sēžu zālē.

Darba kārtību skatīt šeit

"Gaismas dziesmas Kandavā" jau otro gadu19.12.2018

Latvijas jauno vokālistu dziedāšanas konkurss "Gaismas dziesmas Kandavā" notiek jau otro reizi un konkursa pusfinālā- atlasē 16.decembrī TREŠAJĀ ADVENTĒ piedalījās 54 dalībnieki no 12 Latvijas novadiem- Kandavas, Talsu, Tukuma, Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Mārupes, Ādažu, Ķekavas, Mērsraga, Dundagas, Stopiņu. Dziedātāji konkursā piedalās dažādās vecuma grupās no 5 līdz 21 gadam gan kā solisti, dueti, trio, gan kā kvarteti ar Adventes laikam atbilstošu repertuāru. 

Jaunos dziedātājus konkursam sagatavojuši 16 Latvijas vokālie pedagogi- Ilona Bagele, Anita Geidāne, Irina Parahņeviča, Dace Perševica, Lolita Krūmiņa, Žanete Jansone, Ingūna Cine, Ivita Leja, Megija Strautmane, Evija Vēbere, Juris Vizbulis, Raimonds Bičus, Ilze Ruduka, Linda Garanča, Inese Ozollapa un Kristīne Broka- Meļķe. Konkursa žūrijā šogad dalībniekus vērtēja Matīss Circenis- kordiriģents, vokālais pedagogs, kora "AVE SOL" dziedātājs, kora "Vēja balss" kormeistars un diriģents, Rīgas Franču liceja zēnu kora diriģents; Evita Ernštreite- Kandavas Mūzikas skolas skolotāja, kora vadītāja, koncertmeistare, pianiste; Gints Birkenšteins- Kandavas Mūzikas skolas skolotājs, Kandavas himnas autors, ilggadējs bērnu un jauniešu popgrupas vadītājs.

26.decembrī- OTRAJOS ZIEMASSVĒTKOS plkst.14:00 Kandavas kultūras namā notiks Laureātu koncerts- apbalvošana, kurā iekļuvuši 20 spēcīgākie priekšnesumi. Šajā datumā mēs uzzināsim konkursa dalībnieku vietu sadalījumu, "Grand Prix" ieguvēju, titula "Labākais pedagogs" ieguvēju, kā arī skatītājiem būs iespēja nobalsot par savu "Skatītāju simpātiju". Skatītājiem ieeja ir bez maksas un pasākuma laikā Kultūras namā darbosies kafejnīca. Aicinām visus uz šī gada sirsnīgāko konkursu Latvijā.

printēt

Kandavas novada čempionāts basketbolā, BJSS2 pret Jaunie veterāni

19.12.2018 19:30 kur : Kandavas sporta halle

19.decembrī pirmo apli Kandavas novada čempionātā basketbolā noslēgs BJSS2 un Jaunie veterāni basketbolisti!

Nāc atbalsti savējos!

Kandavas Deju skolas koncerts "Mūsu eglīte"

15.12.2018 16:00 - 18:00 kur : Kandavas kultūras nams
Foto: Liene Trēde "Neatkarīgās Tukuma Ziņas"
Foto: Liene Trēde "Neatkarīgās Tukuma Ziņas"

Sestdien 15.decembrī uz koncertu “Mūsu eglīte” pašus tuvākos aicināja Kandavas Deju skolas audzēkņi un pedagogi. 

Šogad viss bija nedaudz savādāk kā citus gadus, nebija deju lieluzveduma, bet priekšnesumi bija tikpat skaisti un koncerts emocionāls.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Izmaiņas sociālajā jomā 2019. gadā 17.12.2018

No 2019. gada 1. janvāra:

-Tiesības uz valsts vecuma pensiju 2019. gadā būs personām, kuras sasniegušas 63 gadu un 6 mēnešu vecumu, ja apdrošināšanas stāžs nav mazāks par 15 gadiem. Personām, kuru apdrošināšanas stāžs nav mazāks par 30 gadiem būs tiesības pensionēties priekšlaicīgi, t.i., 2 gadus pirms vispārējā pensionēšanās vecuma sasniegšanas. 2019. gadā pensionēties priekšlaicīgi varēs personas, kuras sasniegušas 61 gadu un 6 mēnešu vecumu. (No 2014. gada pensionēšanās vecums pakāpeniski, palielinās, t.i., ik gadu par 3 mēnešiem līdz 2025. gadā tiks sasniegts 65 gadu vecums).

-Gadījumos, kad pensijas saņēmēja nāve iestājusies pēc 2019. gada 1. janvāra:
• pensijas saņēmēja nāves gadījumā pārdzīvojušajam laulātajam, kurš ir Latvijas Republikas vecuma, invaliditātes, izdienas vai speciālās valsts pensijas saņēmējs, pamatojoties uz viņa pieprasījumu, piešķirs pabalstu 50 procentu apmērā no mirušajam laulātajam saskaņā ar šo likumu piešķirtās pensijas (ieskaitot piemaksu pie pensijas par apdrošināšanas stāžu, kas uzkrāts līdz 1995. gada 31. decembrim). Tiesības uz pabalstu ir 12 mēnešus no pensijas saņēmēja nāves dienas, ja pieprasījums iesniegts sešu mēnešu laikā no pensijas saņēmēja nāves dienas. 

printēt Lasīt visu ziņu

Par Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotā atklātā projektu konkursa “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” rezultātiem14.12.2018


2017.gadā tika uzsākts projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS), kura ietvaros skolēni, kuriem ir risks priekšlaicīgi pamest mācības, skolā saņem individuālu atbalstu (konsultācijas mācību priekšmetos, psihologa un citu speciālistu atbalstu).

Tagad arī jauniešiem bija iespēja sniegt savu ieguldījumu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanā, īstenojot jaunatnes iniciatīvu projektus ārpus skolas, izmantojot neformālās izglītības pieeju. Pirmais projektu konkurss tika izsludināts 2018. gada septembrī - oktobrī visā Latvijas teritorijā, pašvaldībās, kuras iesaistītas projektā PuMPuRS.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā,KLT pret Pūre, BJSS2 pret RGR Pluss

17.12.2018 19:30 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Aizritēja kārtējās Kandavas novada čempionāta basketbolā pirmā apļa spēles.

15.decembrī spēlē starp BJSS2 un RGR Pluss komandām uzvaru izdevās izcīnīt RGR Pluss basketbolistiem, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 85:69

17.decembrī tikai spēles papildlaikā izdevās noskaidrot spēles uzvarētāju, un uzvaru izdevās izcīnīt Pūres basketbolistiem uzvarot ar rezultātu 70:69 KLT komandu.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top