faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Izdota suvenīrmonēta "Kandavai 100"21.02.2017

Kandavas pašvaldība laidusi klajā suvenīrmonētu kapsulas/kartiņas iepakojumā, kas domāta kā kolekcijas monēta kolekcionāriem un pašvaldības dāvana. Suvenīrmonēta kalta Beļģijā un uz tās aversā ir atveidots Kandavas pilsētas ģerbonis.

Šogad Kandava svinēs 100. gadadienu kopš tai piešķirtas pilsētas tiesības. Monēta ir lieliska dāvana pilsētai un tās iedzīvotājiem. Tā ir ievietota speciāli paredzētā caurspīdīgā kapsulā, kas iestiprināta Kandavas pastkartē. Pavisam ir pieejami četri pastkaršu veidi, kur līdzās fotogrāfijām lasāma informācija par Kandavu latviešu, angļu un krievu valodās. 

printēt Lasīt visu ziņu

Domes vadība aicina uzņēmējus uz tikšanos

28.02.2017 16:00 Kandava, viesnīca
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada domes vadība aicina uzņēmējus uz tikšanos 28.februārī plkst. 16:00 kafejnīcas “Kandava” konferenču zālē, 2.stāvā.

Sarunā piedalīsies Kandavas novada Būvvaldes vadītājs Jānis Jefremovs un pieredzē dalīsies Talsu novada domes iepirkumu komisijas priekšsēdētājs Oskars Kļava. Tiks sniegtas atbildes uz uzņēmēju iesūtītajiem priekšlikumiem un sniegta informācija par iepirkuma procedūru un Kandavas novada sociālās attīstības un ekonomiskā plāna izpildi.


Aicinām uz aktīvās atpūtas stundu pirmsskolas vecuma bērnus

25.02.2017 11:00 - 12:00 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

25.februārī  no 11:00 līdz 12:00 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā tiks organizēta aktīvās atpūtas stunda pirmsskolas vecuma bērniem. 

Ja būs atsaucība, šī nodarbība varētu kļūt regulāra un notikt katru sestdienu. Ja būs ļoti liela atsaucība, nodarbības varētu notikt arī sporta hallē. Nodarbībā kopā ar bērniem piedalīsies vecāki vai pavadošās personas sporta kluba „Kandava” treneru vadībā. Lūdzam ņemt līdzi maiņas apavus, jo ieeja sporta zālē ar ielas apaviem ir aizliegta. Ieeja vidusskolas zālē caur sporta halli. 

Lai veicas, jo kustība – tā ir dzīvība.

printēt Lasīt visu ziņu

27.februārī- Vispasaules NVO diena21.02.2017

Laiks gatavoties svinībām, jo pēc dažām dienām – 27.februārī, atzīmēsim Vispasaules nevalstisko organizāciju (NVO) dienu. Vispasaules NVO diena atspoguļo NVO vērtības, kas dod cilvēkiem iespējas uzlabot savu un citu sabiedrības locekļu dzīves kvalitāti.

Par godu šai dienai notiks interesanti pasākumi dažādās Latvijas vietās, kā piemēram: biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” svinības ietvaros aicina uz atvērto durvju dienu no 10.00 līdz 16.00  biedrības telpās - Brīvības ielā 45, 2. stāvā, kur notiks sarunas par NVO lomu un piedāvājumu sabiedrībai. Biedrība kā īpašu veltījumu šai dienai gatavo zibakciju - “Šodien ir NVO diena”, kuras ietvaros no 16.00 līdz 19.00 Jēkabpils pilsētas dažādās vietās  pieturēs NVO vēstnešu auto, un iedzīvotājiem tiks piedāvāts aizpildīt piecu jautājumu anketu, pretī saņemot saldu suvenīru. 

printēt Lasīt visu ziņu

Sabiedriskā apspriešana par Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām20.02.2017

Aicinām piedalīties Eiropas Komisijas organizētajā sabiedriskajā apspriešanā, aizpildot anketu tiešsaistē. Aptauja tiek veikta, lai uzzinātu sabiedrības viedokli par Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā.

Aptaujas anketa pieejama šeit

printēt

Matkules amatieru teātrim – 21!

18.02.2017 19:00 Matkules kultūras nams

18.februārī sava veida pilngadību- 21 gada jubileju- ar uzvedumu “Teātra gara meklējumos” atzīmēja Matkules amatieru teātra kolektīvs.

Divdesmit gadus šo kolektīvu vadīja Ilze Oliņa, bet kopš 2016. gada režisore ir Maija Zilberta.

Kā noskaidrojās vakara gaitā, matkulniekiem teātris ir asinīs jau gandrīz gadsimtu, kaut gan par šiem senajiem laikiem ir zināmi tikai nostāsti, bet vecākajai pagasta paaudzei droši vien vēl atmiņā skolotājas Emīlijas Lūkases vadītais teātris un izrādes. Kā zināms daudzus no saviem aktieriem skolas gaitās ir ievadījusi tieši viņa. Drīz pēc režisores Lūkases, amatieru teātra vadību pārņēma skolotāja un režisore Ilze Oliņa, kura ielika savu sirdi un spēku tajā, lai  matkulniekiem būtu visskaistākie un skanīgākie Līgo svētki un aktieri liktu aizmirst ikdienu un izsmieties no sirds.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (70)

Noskaidroti konkursa „Kandavas novada Gada jaunietis 2016” uzvarētāji

17.02.2017 17:00 Kandavas kultūras nams
Titula

Titula "Kandavas novada Gada jaunietis 2016" ieguvēji ( no labās) Daniela Dreslere no Vānes, Gvido Bērziņš no Cēres un Rūta Liepa no Kandavas.

17.februārī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika konkursa „Kandavas novada Gada jaunietis 2016” laureātu apbalvošanas ceremonija.

Konkursu organizē Kandavas novada Izglītības pārvalde un jauniešu centrs „Nagla”. Šogad konkurss notika jau piekto reizi.

Uzrunājot klātesošos, žūrijas komisijas priekšēdētāja, Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa uzsvēra, ka darbs žūrijā ir atbildīgs, grūts un interesants. Viņa aicināja pasākuma dalībniekus ar visskaļākajiem aplausiem sveikt konkursa nominantu vecākus, jo viņi to ir pelnījuši. ”Kā savā prezentācijā sacīja viena no konkursantēm, par visu to, ko viņa sasniegusi, vislielākais paldies ir sakāms vecākiem. Tomēr, mīļie jaunieši, vecāki Jūsu vietā nevar aiziet uz skolu, nevar izmācīties, apmeklēt sporta skolu, deju skolu, mūzikas un mākslas skolu, tas jādara jums pašiem. Un tikai no jūsu kopdarba atkarīgs rezultāts, ko esat sasnieguši.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top