faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
pirmais novads Latvijā

Lielā pilsētas egle izraudzīta26.11.2015

Šī kuplā meža skaistule  rotās Kandavas Promenādi gadu mijā

Šī kuplā meža skaistule rotās Kandavas Promenādi gadu mijā

26.novembrī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis devās izraudzīties egli, kas greznos pilsētas Promenādi gadu mijā.

Jau otro gadu pēc kārtas egli no sava īpašuma mežiem pilsētai dāvināja uzņēmējs Agris Riba.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sākumskolas skolēnu konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” uzvarētāju apbalvošana

25.11.2015 12:00 Kandavas kultūras nams
Bērni viesojas Kandavas novada domē

Bērni viesojas Kandavas novada domē

25.novembrī Kandavas kultūras namā uz konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” noslēguma pasākumu pulcējās novada skolu sākumskolēni.

No 14.septembra līdz 23.oktobrim sākumskolēni no K.Mīlenbaha vidusskolas, Internātvidusskolas, Zemītes, Vānes un Cēres pamatskolām rakstīja un zīmēja darbiņus par to, ar ko viņi lepojas savā pagastā vai pilsētā. Priekšsēdētājs saņēma 65 vēstules un šo vēstuļu autori devās ekskursijā uz Kandavas novada domi, lai iepazītos ar domes vadības un administrācijas darbu. Pārējie bērnu darbi ir apskatāmi izstādē Kandavas novada muzejā līdz 12.decembrim.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Bērni no Kandavas novada dosies Ziemassvētku ceļojumā uz Austriju25.11.2015

Kā ik gadu novembra nogalē uz Austriju no visas Eiropas tiek aicināti bērni, lai satiktu Ziemassvētku vecīti.

Arī šogad no 27. līdz 30. novembrim no Latvijas uz Austriju dosies 14 bērni, kuriem būs iespēja piedzīvot fantastisku ceļojumu Ziemassvētku vilcienā uz Austrijas reģionu Burgenlandi, tikties ar Ziemassvētku vecīti, saņemt dāvanas, piedalīties koncertā, spēlēs, rotaļās, apmeklēt zoodārzu.

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts svētkos pie sirmgalvjiem 18 pašvaldībās aizceļoja dāvanu pakas25.11.2015

Ar Latvijas novadu iespēju fondu palīdzību, valsts svētku nedēļā pie vairāk nekā 1150 senioriem 18 pašvaldībās, tajā skaitā arī mūsu– Kandavas novadā, aizceļoja svētku pakas. Paciņas mūsu novada pensionāriem bija sarūpējis Kandavas novada Iespēju fonds ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Šonedēļ VUGD visā Latvijā pārbaudīs trauksmes sirēnas 23.11.2015

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka š.g. 26.novembrī, plkst. 10:00 uz 3 minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā.

Atgādinām, ka izdzirdot trauksmes sirēnu signālu, iedzīvotājiem jāieslēdz televizori un radioaparāti, informācijas saņemšanai par to ieslēgšanas iemeslu un nepieciešamo rīcību.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem trauksmes sirēnu pārbaude notiek divas reizes gadā - maijā un novembrī.

Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts Vānē

21.11.2015 19:00 Vānes kultūras nams

21.novembra vakarā ar instrumentālā trio “Noskaņa” koncertu Vānes kultūras namā, noslēdzās patriotu nedēļas pasākumi Kandavas novadā.

Uzrunājot Vānes pagasta ļaudis valsts svētkos, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts sacīja, ka pēdējā laika notikumi Eiropā un pasaulē liek pārdomāt, cik droši ir dzīvot šajā pasaulē. Priekšsēdētājs aicināja būt saliedētiem un kopīgi strādāt savam pagastam, novadam un valstij, jo galvenais drošības stūrakmens ir saliedētība.

Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede sveica sava pagasta ļaudis svētkos un pasniedza pateicības par viņu nopelniem pagasta labā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Kandavas novada muzejam - 20

20.11.2015 18:00 Kandavas novada muzejs, muzejs

Kandavas novada muzejs 2015.gada 20.novembrī - muzeja

Kandavas novada muzejs 2015.gada 20.novembrī - muzeja " Garās šalles" apvīts un sasildīts.

20.novembra vakarā pie Kandavas novada muzeja, lai atzīmētu tā dibināšanas 20 gadu jubileju, pulcējās ļaudis, kuri, gan katrs citādā veidā, bet ir cieši saistīti ar šo ēku.

Kā sanākušajiem atgādināja muzeja vadītāja Sarma Anģēna, atklājot jubilejas svinības, īstā muzeja atklāšanas diena bijusi 1995.gada 17.novembris, kad tieši tāpat kā tagad pie muzeja pulcējušies ļaudis. Tas bijis vēsturisks brīdis. Kandava bija ieguvusi savu muzeju- Kandavas novada muzeju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)
Pasākumu kalendārs
<>
Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesis
Svarīga informācija iedzīvotājiem

Jaunākās galerijas


back to top