faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada taku skriešanas seriāls 1.kārta

20.04.2018 19:00


Šodien, 20.aprīlī pie Teteriņu ezera notiks taku skriešanas seriāla pirmā kārta.

Starts brīvi izvēlētā laikā no plkst. 19:00 līdz 20:00

Vieta: Kandava, pie Teteriņu ezera peldvietas

Dalība bez maksas.

Sacensību galvenais tiesnesis: Uldis Vēciņš, uvecins@gmail.com


Taku skrējiena nolikumu skatīt šeit

Kandava/COMPOR basketbola komandai sezona noslēgusies20.04.2018

Regulāro sezonu noslēdzot sestajā vietā, un pirmajā kārtā pieveicot LU/BS Rīga komandu, ¼ finālā pretī mums stājās regulārās sezonas trešā spēcīgākā komanda – Gulbenes “Buki”.

Atšķirībā no pirmās izslēgšanas spēļu kārtas, kur uzvarētāju noskaidroja divu spēļu summā, ceurtdaļfinālā jācinās bija līdz divām uzvarām. Tā kā Gulbenes komanda regulārajā čempionātā bija augstāk par mums, tad viņiem bija mājas zāles priekšrocības, līdz ar  to pirmo spēli aizvadījām Gulbenē.

Spēles sākums bija ļoti cerīgs, ātri izvirzījāmies vadībā, pirmo puslaiku noslēdzot atrodotis vadībā, taču trešajā ceturtdaļā krietni veiksmīgāk spēlēja mājinieki, laužot spēles gaitu, izcīnot pirmo uzvaru sērijā.

printēt Lasīt visu ziņu

Konkursā “FIZMIX Eksperiments” startē arī jaunieši no Kandavas19.04.2018

Vairāk nekā tūkstotis pamatskolas vecuma jauniešu no visas Latvijas izvēlējušies papildināt savas zināšanas fizikā, startējot Latvenergo koncerna erudīcijas konkursā “FIZMIX Eksperiments”. No Kandavas par iekļūšana finālā spēkojas Kandavas internātvidusskola ar komandu "Mazie Einšteini" un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola ar komandu "MERKA".

 Lai izzinātu fizikas daudzveidīgo dabu un praktisko pielietojumu ne tikai zinātnē, bet arī jaunajās tehnoloģijās, būvniecībā, IT jomā, sportā un pat kulinārijā, konkursam šogad pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – 226 komandas ar 8. un 9. klašu skolēniem no 169 pamatskolām. 

printēt Lasīt visu ziņu

30. aprīlī beigsies apkures sezona12.04.2018

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” paziņo, ka 30. aprīlī beigsies šī gada apkures sezona.

Ja gaisa temperatūras pēc 30.aprīļa būs zemas un klientiem radīsies nepieciešamība pēc siltuma piegādes, tad lūdzam paziņot uzņēmumam par siltuma piegādes nepieciešamību. Lai siltums tiktu padots, tam jāpiekrīt vairāk kā pusei no mājas dzīvokļu īpašniekiem. Uzņēmums izvērtēs iespēju nodrošināt siltuma piegādi, ja tas būs tehniski iespējams un ekonomiski pamatots.

Neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un siltumapgādes nodaļas vadītāju Gunti Braunu, zvanot uz mobilā tālruņa numuru: 26197122.

printēt

Pavasara stādu tirdziņš

01.05.2018 09:00 kur : Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

1.maijā plkst. 9:00 skvērā pie Bruņinieku pilskalna notiks ikgadējais Pavasara stādu tirdziņš.

Aicinām tirgoties gribētājus pieteikties pa tālruni 25771108 / Kandavas kultūras nams/.

Tiksimies tirdziņā!

Notikušas pirmās apkaimes ideju darbnīcas pagastos18.04.2018

Apkaimes ideju darbnīcas notika Zantē 2018.gada 14.aprīlī
    Apkaimes ideju darbnīcas Zantē 2018.gada 14.aprīlī

14. aprīlī notika pirmās projekta „Esi pilsoniski aktīvs - piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!”  apkaimes ideju darbnīcas Zantē un Vānē.

Rīta pusē Zantes kultūras namā visus aktivitātes dalībniekus sveica folkloras kopa “Vācelīte”. Pēc īsa atskata 2012. gada apkaimes ideju darbnīcas aktualitātēs un realizētajos darbos, ko šī  darbnīca bija ierosinājusi, dalībnieki sadalījās darba grupās. Jāteic, ka tika apskatītas dažādas idejas un ierosinājumi. Pašu rokām neīstenojams protams ir ceļu sakārtošanas jautājums, kas ir akūts  gan pagasta teritorijā, gan uz  lielā autoceļa – šī problēma  iezīmējās praktiski visu darba grupu apspriedēs. Bet pievēršoties aktualitātēm, ko paši var mēģināt risināt kā prioritātes tika izvirzītas divas- košumaugu stādījumi pagasta centra vizuālajai sakārtošanai un ideja, ka vajadzētu padarīt spilgtāku, krāsaināku Zantes kora vizuālo tēlu pievēršoties tērpu jautājumam. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Aicinām uz Lielo Talku Kandavas novadā 28.aprīlī!04.04.2018

Šogad Valsts simtgadē Kandavas novada dome aicina ikvienu novada iedzīvotāju piedalīties Lielajā Talkā, kas norisināsies 28.aprīlī, lai kopīgiem spēkiem sapostu novadu, sagaidot Latvijas nozīmīgo jubileju.

 Par plānotajām talkas vietām lūdzam informēt attiecīgā pagasta pārvaldes vadītājus vai Lielās Talkas koordinatoru Egīlu Dudi.  

Speciālos Lielās Talkas atkritumu maisus talcinieki bez maksas varēs saņemt talkas norises nedēļā, sākot no 23. aprīļa, pagastu pārvaldēs – Cērē, Matkulē, Vānē, Zantē, Zemītē, Valdeķos un Kandavas novada domes ēkā. Maisu izsniegšanas laikā tiks saskaņotas talkošanas un piepildīto maisu atstāšanas vietas.  Atkritumu vākšana notiks tikai šajos maisos. Bez maksas tiks savākti tikai speciālie Lielās Talkas maisi.

Lielgabarīta atkritumus un bīstamos atkritumus( šīferi, riepas u.c.) bez maksas privātpersonām būs iespējams nodot 26.aprīlī no 16- 19; 27.aprīlī no 10-19 un 28.aprīlī no 9-16  Kandavas atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacijā Daigones ielā 20. Citas atkritumu savākšanas vietas Kandavas pilsētā nav paredzētas.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top