Kandavas novads
pirmais novads Latvijā

Iedzīvotāju ievērībai30.07.2015

Informējam, ka šodien 30.07.2015. laika periodā no plkst. 23:30-24:00 Rūmenes muižas teritorijā notiks svētku uguņošana. Aicinām parūpēties par savu dzīvnieku drošību salūta laikā.

Kandavā uzstādīts jauns "guļošais policists"28.07.2015

Rūpējoties par iedzīvotāju drošību, it īpaši bērnu drošu nokļūšanu bērnudārzā, Kandavas novada pašvaldība ir uzstādījusi „guļošo policistu” uz Liepu ielas, norobežojot to ar attiecīgajām ceļa zīmēm.

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, ātruma ierobežojumi uz šīs ielas ir īpaši būtiski bērnu drošībai.

Lasīt visu ziņu

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē29.07.2015

SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka sakarā ar atvaļinājumu sociālā dienesta kase no 03. augusta līdz 16. augustam būs slēgta.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Kandavas novada dome reģ. Nr.90000050886 uz nepilnu darba laiku aicina darbā BŪVINŽENIERI28.07.2015

Prasības pretendentiem:
-otrā līmeņa augstākā izglītība būvniecības jomā;
-prasme veikt ēku tehnisko apsekošanu un izvērtēt nepieciešamos būvdarbus;
-izpratne un orientēšanās būvniecības tāmēs;
-valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
-labas iemaņas darbā ar MS Office un AutoCAD programmām;
-B kategorijas autovadītāja apliecība;
-vēlama iepriekšējā darba pieredze būvinženiera amatā (vēlams valsts vai pašvaldību iestādē);
-spēkā esošo normatīvo aktu būvniecībā pārzināšana;
-pieredze un zināšanas būvniecības tāmju un apjomu sastādīšanā.

Lasīt visu ziņu

Pētnieki izzina kā Abavas senlejas dabas parks un kultūras mantojums ietekmē Kandavas novada attīstību 28.07.2015

28. jūlijā pētnieku grupa no Vidzemes Augstskolas Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta (HESPI) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes, devās izziņas ekspedīcijā uz Kandavas novadu, lai izpētītu kā Abavas senlejas dabas parks un Kandavas pilsētas vēsturiskā centra kultūras mantojums ietekmē novada attīstību.

Lasīt visu ziņu (3)

Sākas pieteikšanās Kandavas novada 2015.gada sporta svētkiem27.07.2015

14. un 15.augustā notiks jau par tradīciju kļuvušie Kandavas novada 2015.gada sporta svētki. Sportiski pārbaudījumi gan pašmāju uzņēmumiem un iestādēm, gan viesiem norisināsies divu dienu garumā.

Sporta svētki sāksies 14. augustā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolasstadionā ar Jāņa Lūša kausa izcīņu šķēpa mešanā un turpināsies ar bērnu sacensībām un novada uzņēmumu un iestāžu komandu sacensībām 12 sporta veidos, tādos kā, indiāņu spēle, peles vārti, skaitļu rēbuss, sievas soda metieni, dzērveņu lasīšana un citi.

Aicinām ikvienu Kandavas novada uzņēmumu un iestādi pārbaudīt kolektīva sportisko garu un pieteikt komandas līdz 13.augustam pa tālruni 29457272.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novadu apmeklē Centrālā vēlēšanu komisija 24.07.2015

No kreisās: Pārstāvji no Centrālās vēlēšanu komisijas: Didzis Zeibots, Gundega Drēska, Arnis, Cimdars un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts

No kreisās: Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots, Pārstāvji no CVK: Gundega Drēska, Arnis, Cimdars un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts

23. jūlijā Kandavas pilsētu un pagastus apmeklēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars, projektu vadītāja Gundega Drēska un Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots, lai apsekotu vēlēšanu iecirkņus un novērtētu to pieejamību vēlētājiem ar kustību traucējumiem.

A.Cimdars apmeklēja vēlēšanu iecirkņus kā pilsētā, tā pagastos un atzina, ka tie ir pilnībā aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai pilnvērtīgi nodrošinātu vēlēšanu gaitas norisi Kandavas novadā.

Tiekoties ar domes priekšsēdētāju Normundu Štofertu, tika pārrunāti jautājumi par esošo situāciju, kas visumā vērtēta kā ļoti pozitīva. Komisija tuvākajā laikā iesniegs arī izvērstāku redzējumu par iespējām nodrošināt vēlēšanu procesu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Lasīt visu ziņu
<>Jaunākās galerijas